Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут ведеться, належить не лише її майбутнє, а й майбутнє родини і всієї країни./Files/images/PB150339.jpg

Шановні друзі!

Від імені педагогічного колективу дитячого садка № 10 я маю честь вітати Вас на нашому сайті. Маємо надію, що цей сайт допоможе Вам усвідомити всю важливість дошкільного виховання, що наше завдання – це не просто навчання та виховання дітей, а підготовка лідерів майбутнього. Ваш малюк, що робить сьогодні перші самостійні кроки, буде прокладати свою дорогу в житті в новій державі, дуже несхожій на ту, в якій виросли минулі покоління. Ось чому дуже важливо вже сьогодні закласти фундамент, що дасть йому змогу вирости не просто пасивним спостерігачем, а самостійним будівником власного майбутнього та майбутнього своєї держави.

Завідувач Жабчик Інна Миколаївна


Дошкільний навчальний заклад №10 «Ластівка» розташований у мальовничому затишному місті Вознесенськ по вулиці Корольова,1.
Садочок працює з 1 вересня 1972 року, вже 46 років гостинно зустрічає малят.

В садочку працює професійний, дружній та творчій колектив, виховання, навчання та розвиток дітей здійснюється від 2 до 6 років.

На даний часфункціонує 6 груп:

2 – для дітей раннього віку та 4 – для дітей дошкільного віку.

За проектною потужністю заклад розраховано на 96 місць, а виховується та навчається 185 малят.

Мова навчання - українська.

Кожна група має свою ігрову кімнату, спальню, роздягальню, обладнана ділянка для прогулянок. Територія біля будівлі огороджена.

Весь колектив: завідувач, вихователь-методист, сестра медична старша, головний бухгалтер, практичний психолог,вихователі, інструктор з фізичного виховання, завідувач господарчої частини, помічники вихователів, кухарі, та інші працівники дбають про створення найкращих умов для малечі.
Дошкільний навчальний заклад № 10 задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти.

Головною метою у здійсненні освітнього процесу є

оздоровлення, виховання та розвиток дітей дошкільного віку.

Діяльність нашого закладу направлена

на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров'я дітей; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

Зміст роботи дошкільного закладу визначається

Базовим компонентом дошкільної освіти та здійснюється за освітньою програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років "Дитина".

Матеріально-технічне забезпечення закладу дошкільної освіти:

- музично-спортивна зала;
- методичний кабінет;- медичний кабінет;- ізолятор;- кабінет практичного психолога

Кiлькiсть переглядiв: 171