• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

На цій сторінці нашого сайту ми розповімо про наші традиції. Звичайно нічого неординарного, але ці традиції так милі серцю кожного педагога та вихованця...

1 вересня

Перша зустріч із садочком. Так починається навчальний рік. Для наймолодших новоприбульців ми готуємо спеціальне свято-знайомство з закладом.

Бал осіні золотавої

Концерт - подарунок для батьків, який ми готуємо з особливою любов"ю. Обов"язкова традиція цього свята - танок з Королевою осінню та частування осінніми дарами! Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

Новорічна казка

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято дітлахів. До нас на свято обов"язково завітає справжнісінький Дід Мороз.Діти співають пісень, весело танцюють, приймають участь у різноманітних конкурсах. Але найчарівніше видовище - вірші для Діда Мороза. Малюки завжди ставляться дуже відповідально до цього заходу.Дід Мороз звичайно роздає подарунки дітям, а для нас, освітян, - зачаровані очі дітей та посмішки і є найцінніший новорічний подарунок.

Свято наших мам

Ми запрошуємо мам, бабусь і сестричок, бо у нас є привід. Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Святковий концерт присвячуємо звичайно жінкам. Також 8 березня ми готуємо традіційні листівки для мам - це дорогоцінний подарунок, виготовлений талановитими рученятами.

Випускний бал

Випускників вітають почесні гості, завідувач, директор школи, учителі початкових класів, батьки. Промайнув навчальний рік, і вчорашні дошкільнята приймають вітання з першим кроком у шкільне відповідальне життя. Хай вам щастить, наші любі!

Кiлькiсть переглядiв: 306