• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Електронна реєстрація у КДНЗ

Інформація щодо реєстрації до електронної черги в дошкільні навчальні заклади

Батьки, які мають новонароджених дітей та мають бажання, щоб їхня дитина відвідувала дошкільний навчальний заклад міста Вознесенська з двохрічного віку необхідно створити заявку в електронній черзі.

Діти внутрішньо -переміщених осіб з Донецької та Луганської областей, а також АР Крим, приймаються до садка першочергово.

Для того, щоб отримати місце в електронній черзі необхідно зробити наступне:

  • зареєструватися на сайті https://reg.isuo.org/;
  • ознайомитись з інструкцією з електронній реєстрації для батьків;
  • заповнити форму у розділі «Мої заявки»;
  • підтвердити заявку – прикріпити електронну скан-копію чи фотозображення оригіналів документів у вказані поля заявки (свідоцтво про народження дитини; документ, що підтверджує наявність пільг); підтвердити протягом 10 робочих днів з дня подання заявки, звернувшись до керівника обраного закладу(Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді).

Шановні батьки, для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заявки, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. За необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи в управлінні освіти.

Контактна особа – Романова Тетяна Михайлівна, або електронною поштою(uovmr@ukr.net)

Також, у разі виникнення питань, Ви можете звернутись в телефонному режимі за консультацією до ЗДО. Наш телефон (3-88-59)

Контактна особа Петрушкова Наталія Сергіївна, або електронною поштою (kdnz-lastivka@ukr.net)

Для зручності мешканців міста Управлінням освіти Вознесенської міської ради складено графік прийому громадян стосовно реєстрації до черги в ЗДО міста.

Покрокова електронна реєстрація у ЗДО

Шановні батьки!

Для того, щоб зареєструвати свою дитину до ДНЗ, у пошуковій системі будь-якого браузера виконайте таку послідовність дій:

1. Надрукуйте «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади», натисніть на неї.

2. У вкладці «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» введіть логін та пароль своєї електронної адреси.

3. Натисніть вкладку «Список КДНЗ», оберіть «Населений пункт» Миколаївська область, натисніть на плюс та оберіть м. Вознесенськ та бажаний рік зарахування дитини в садок.

4. Із перелічених закладів оберіть наш КДНЗ № 10 "Ластівка", або інший у який бажаєте зареєструвати свою дитину.

5. Знайдіть потрібний КДНЗ, натисніть з правої сторони «Докладніше».

6. Відкриту сторінку КДНЗ прогорніть до самого низу і натисніть «Подати заявку на вступ».

7. На сторінці «Кабінет батьків» введіть відповідні дані. Поля, що виділені напівжирним написанням, є обов’язковими для заповнення. Додайте сканкопію свідоцтва про народження дитини.

8. Натисніть «Зберегти» і ваша заявка буде прийнята.

БАЖАЄМО УСПІХУ!

Кiлькiсть переглядiв: 317