• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Доступ до публічної інформації

Доступ до публічної інформації

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI та Закону України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393/96-ВР, Комунальний дошкільний навчальний заклад №10"Ластівка" забезпечує право кожного на доступ до публічної інформації та право отримувати будь-які консультації, вносити пропозиції й викривати недоліки в роботі закладу.

Надання інформації здійснюється у відповідь на запит.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним, а запитувачами інформації можуть бути фізичні, юридичні особи, об’єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб’єктів владних повноважень.

Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

У зверненні має бути зазначено:

· прізвище, ім’я, по батькові;

· місце проживання громадянина;

· викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги;

· підпис заявника із зазначенням дати (у разі подання письмового звернення);

· електронна поштова адреса (у разі надсилання електронного звернення);

· або відомості про інші засоби зв’язку (наприклад, номер телефону).

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію.

Форми запитів:

· Форма електронного запиту на інформацію

Інформація на запит надається безкоштовно. У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Контактні дані для подання інформаційного запиту:

Поштова адреса: Миколаївська область,

місто Вознесенськ, 56500

вулиця Корольова, буд.1

КДНЗ№10 «Ластівка»

(на конверті вказувати «Публічна інформація»).

Телефони: (05134) 3-88-59,

Кiлькiсть переглядiв: 288